Ihr Firmenlogo

Biuro (0049) 2404-879241
Telefax (0049) 2404-919445

Szukasz Pracy w Niemczech?

Znasz język niemiecki / holenderski

lub

niemiecki / francuski w dobrym stopniu?

Znasz proces produkcji okien i drzwi PCV?

Masz wykształcenie i doświadczenie?

Interesuje Cię praca w Niemczech rejon Aachen?

Więc jesteś doskonałym Kandydatem

Szukamy sprzedawcę wyspecjalizowanego w dziedzinie
Okna, drzwi i elementy
Będziesz prezentował nasze Przedsiębiorstwo i jego produkty na rynku holenderskim jak i francuskim.

Twoje obowiązki będą obejmować:

     Rozwiązania techniczne i doradztwo zorientowane na konsumentów.
     Wystawianie ofert za pomocą naszego programu komputerowego
     Realizacja zamówienia we współpracy z
odziałami w naszym domu

To musisz ze sobą przynieść:
Co dla nas ważne, swoją wiedzę procesu produkcji okien i drzwi.

Cecha pracy samodzielnej, niezależnej jak i pewnej siebie.

Zadowolenie z sukcesu usług, pracy i profesjonalne podejście do sprzedaży naszych produktów  zaokrąglą twój profil.
Oferujemy solidne przyuczenie do twoich zadań i atrakcyjne wynagrodzenie.
Jeśli jesteś zainteresowany zróżnicowaną i wymagającą pracą w naszym przedsiębiorstwie przesłanie aplikacji na nasz adres mailowy praca-faba@online.de

Język niemiecki /Holenderski

lub

Niemiecki/ Francuski

wykrztałcenie kierunek Handel